Ocak 30, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Ünlü Analist Tezli: 100x Yapacak Altcoin Arıyorsanız Bunlara Bakın!

Popüler analist Coin Bureau, parabolik altcoin projelerini erken tespit etme metodolojisini ana sınırlarıyla açıklıyor. Ayrıyeten analist, 100x yapma potansiyeline sahip altcoin’lerden kimilerini paylaşıyor.

Coin Bureau: 100x yapacak altcoin bulmak için bu projelere bakın!

Yeni bir görüntüde usta trader Coin Bureau, 372.000 YouTube abonesine, bir artış yaşayan ve Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan kripto paraları araştırdığını söyledi. Analistin kullandığı araçlardan biri, çeşitli kripto paraları ve protokolleri listeleyen ve her bir varlık için kodun denetlenip denetlenmediğini izleyen DeFi Station’dır. Ancak kripto stratejisti, bir protokol denetlenmesinin onun ticaretinin inançlı olduğunu garanti etmediğini de vurguluyor.

Yazım sırasında DeFi Station’daki en büyük kripto para, merkezi olmayan bir stablecoin ve ödünç verme protokolü olan Venus’tür (XVS). Venus’ün altında, Uniswap’e benzeyen fakat BSC tokenlerini listeleyen merkezi olmayan borsa PancakeSwap (CAKE) bulunuyor. Coin Bureau, DeFi Station’daki birçok projenin zati çok fazla dikkat çektiğini ve değerli boğa rallilerinden geçtiğini belirtiyor. Ayrıyeten analist bu projelerin, 100x ralli yapmalarının daha az muhtemel olduğunu belirtiyor. Bu nedenle, trader yatırımcıları BscScan’ın Yield Farm bölümüne yönlendiriyor. Coin Bureau hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

100x’leri bulmak için en güzel seçeneğiniz,  Binance Smart Chain için Etherscan’ın bir kopyası olan BscScan’ın Yield Farm kısmını denetim etmektir. DeFi Station’da listelenen sırf 25 proje varken, BscScan’de yaklaşık yüz tane var.

Coin Bureau: Umut verici görünen bir CeDeFi tokenini alabilirsiniz!

Coin Bureau, DeFi (merkezi olmayan) pazarının yüksek riskli tabiatına dikkat çekiyor ve yatırımcıları kendi araştırmalarını yapmaya yönlendiriyor. Coin Bureau bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu projelerin maksatlarının rakip bir proje tarafından yapılıp yapılmadığını bilmenin bir yolu yok. Bu, gelecek vadeden CeDeFi (merkezi ve ademi merkeziyetçi finans ortasında köprü kurma) protokollerinin sağlam olup olmadığını anlamanın sizin sorumluluğunuzda olacağı manasına geliyor… Umut verici görünen bir CeDeFi tokeni belirledikten sonra, sonraki adım onu ​​satın almaktır. Çoğu vakit, aradığınız CeDeFi tokeni sadece PancakeSwap’de ve muhtemelen uzak durmanız gereken birkaç merkezi borsada mevcut olacaktır. Baktığınız CeDeFi, Binance üzere saygın bir borsada zati listelenmişse, muhtemelen en büyük çıkarları esasen sergilemiştir.

Leave feedback about this

  • Kalite
X