Ocak 30, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Türklerin Favori Metaverse Coin’i, Ünlü Borsaya Giriyor!

Türkiye’nin en büyük metaverse topluluğu bugün yeni bir borsanın listesine ulaştı. Kripto para borsası OKX, bu metaverse coin projesini listesine ekliyor.

OKX, yeni metaverse coin listesini duyurdu

Popüler kripto para borsası, bugün yeni bir duyuruda Ceek VR (CEEK) için listeleme kararını paylaştı. Duyuruya göre CEEK/USDT paritesinde işlemler 31 Ekim’de açılacak. Para çekme işlemleriyse 1 Kasım’da başlıyor. Bu haberde günün CEEK rallisinin arkasındaki katalizördü.

CEEK fiyatı duyurunun ardından atağa kalktı

Kripto para piyasası bugün son ralliden sonra dinlenmeye geçti. Bitcoin ve Ethereum dahil tüm piyasa %1 civarında yatay hareket ediyor. Bu esnada, çift haneli değer kazanan sayılı projeler arasında CEEK’de yer alıyordu. Metaverse coin, yatırımcıların canlı olduğu bir anda gelen listeleme haberiyle %10’ün üzerinde değer kazandı. Şu anda 0.1442 dolarda işlem görüyor. Bu bölge son 6 haftanın en yüksek seviyeleri.

CEEK şu anda Gate.io, Phemex ve KuCoin gibi popüler kripto para borsalarında işlem görüyor. Yıl başından bu yana sürdürdüğü küresel ortaklıklar yeni listelere girmesine yardımcı oldu.

Metaverse coin projesi bir dizi küresel ortaklığa imza attı

2018’de CEEK, hem takım eğitimi hem de diğer promosyonlar için Kings Guard ve Orlando Magic Gaming adlı NBA 2k League (eSports) franchise’larıyla ortaklıklar duyurdu. Ayrıca, CEEK tabanlı kripto praların ana akım kullanımına yardımcı olacak Bancor ile tamamen entegredir. CEEK, Ethereum Kurucu Ortağı Anthony Di Iorio’nun Jaxx’i ile entegre olmayı planlıyor. Şirket ayrıca, sürükleyici sanal gösteri deneyimleri oluşturmaya yardımcı olmak için U2, Katy Perry ve Lady Gaga gibi sanatçılarla da ortaklık yapıyor.

CEEK platformu, CEEK üzerindeki akıllı sözleşmelerin off-chain veriler aracılığıyla harici varlıklarla bağlantı kurmasına olanak tanıyan Blockchain tabanlı bir ara katman yazılımı kullanmayı planlıyor. Kullanıcılar, sanal dünya ödemelerini gerçek dünya ödemelerine bağlayan verimli bir ödeme çerçevesi aracılığıyla akıllı sözleşmeleri kullanarak “on-chain” üyelikler gibi şeyleri esasen satın alabilecekler.

CEEK ekibi

CEEK’in CEO’su Mary Spio, Boeing Digital Cinema’da eski Uydu İletişimi Başkanı olarak deneyime sahiptir. Daha önce Coca-Cola, Clear Chanel ve Microsoft XBOX gibi müşterilere hizmet veren bir mobil/çevrimiçi video platformu kurdu. Ayrıca Oculus VR for Good (Facebook) ve Amazon Launchpad’in danışma kurullarında yer almaktadır.

CEEK, temelde her türlü harika VR deneyimine bir geçit görevi görür. Projeyi tüm ayrıntılarıyla Kriptokoin.com‘un bu makalesinde ele aldık.

Leave feedback about this

  • Kalite
X