Kasım 30, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Trader: Bu Altcoin Çılgın Bir Ralliye Hazır! Bu Düzeylere Gidiyoruz

Popüler trader ve YouTuber Ben Armstrong, orta ölçekli bir altcoin projesinin boğa piyasası bitmeden evvel kıymetli yararlar elde etmeye hazır olduğunu söylüyor.

Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) hangisi daha büyük olacak?

Ben Armstrong, 418.000 YouTube abonesine, birlikte çalışabilirlik protokolüne baktığını ve Blockchain ekosistemlerinin geleceğinde değerli roller oynayacağını belirtiyor. Ben Armstrong mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gelecekte birebir anda çalışan çok sayıda Blockchain olma ihtimali yüksek olduğu için, farklı Blockchain’ler ortasında birlikte çalışabilirliğe odaklanmanın, Blockchain teknolojisinin ilerlemesi için çok kıymetli olduğu görülüyor. Saldırıyı bu gayeye götürmek için iki büyük yarışmacı ayağa kalktı: Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM). Her iki protokol de emsal mimari kullansa da ortalarında birkaç kıymetli fark var.

Ben Armstrong, projelerin gelecekteki değerlemesini değerli ölçüde etkileyebilecek iki birlikte çalışabilirlik Blockchain’i ortasındaki temel farkı vurguluyor. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İşte bu görüntüden çıkarmanızı istediğim ana şey. Cosmos ve DOT, fiyat olarak o kadar da uzak değil. Lakin piyasa pahası açısından çok uzaklar. Bunun üzere boşluklar gördüğünüzde, alt sıradaki projelerin potansiyeli burada odak noktası haline geliyor.

Ben Armstrong: Tanınan altcoin ATOM’un 140 doları göreceğine inanıyorum!

Kripto etkileyicisi Ben Armstrong, Cosmos’un nispeten küçük piyasa pahasının onu Polkadot’un 2021’deki meteorik yükselişini takip ederek yatırımcılara büyük boyutlu getiri sağlayacak bir pozisyona getirdiğini ekliyor. Ben Armstrong hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cosmos’un çok fazla potansiyeli var. Yıldızlara ulaşıyor. Öteki projeler ödül alırken art uçta çalışıyor ve geliştiriliyor. Sonunda, Cosmos sırasını alacak. Gelecekte ATOM kripto parası için büyük bir artış görüyorum. Aslında şu anda tüm vakitlerin en yüksek düzeyinde. Ancak tekrar de gitmesi için çok daha fazla yer var. Cosmos’un bu boğa koşusunda değerleme artışını ve ATOM’un token başına 140 dolar fiyatını göreceğine inanıyorum.

ATOM, Ben Armstrong’un senaryosunu takip ederse, boğa piyasası perdelerini kapatmadan evvel potansiyel olarak 10 katın üzerinde çıkar sağlayabilir. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, patlayacak başka altcoin’leri öğrenmek için “Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En Uygun 5 Altcoin’i Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Leave feedback about this

  • Kalite
X