Teninizi mermer gibi yapacak muhteşem maske tarifi! Aloe Vera ve Gül suyu yüz maskesi

Cilt bakımı için kimyasal dolu kozmetik ürünlere para harcamanıza hiç gerek yok. Cilt tonunuzun eşit olmadığından mı yakınıyorsunuz? Mermer gibi ciltle gezenlerin sırrı aloe vera ve gül suyunda saklı. Peki teninizi mermer gibi yapacak muhteşem maske tarifi nasıl yapılır ve uygulanır? İşte cevabı:

Cilt bakımı için kimyasal dolu kozmetik ürünlere para harcamanıza hiç gerek yok. Cilt tonunuzun eşit olmadığından mı yakınıyorsunuz? Mermer gibi ciltle gezenlerin sırrı ve gül suyunda saklı. Peki teninizi mermer gibi yapacak muhteşem maske nasıl yapılır ve uygulanır? İşte cevabı:

Porselen gibi cilt hayal olmaktan çıkıyor. Sizin için sosyal medyada viral olan muhteşem bir cilt tonu eşitleyici tarifi vereceğiz. Cildinizdeki gözenekleri küçültecek, ton eşitleyecek, yatıştıracak ve nemlendirecek bir maske arıyorsanız malzemelerimiz oldukça basit. İnanılmaz serum sayesinde cildiniz 3 günde parlayacak. Cildinize yayabileceğiniz miktarda Aloe Vera ve gül suyu ı kullanmanız . Malzemeleri göz kararı belirleyebilirsiniz.

Bu inanılmaz serumu hazırlayın ve 3 günde inanılmaz sonuçlar elde edin! 

Yaşlılık lekeleri, sivilce izleri, pigmentasyon izleri, yanıklar veya yaralanma işaretleri bu aloe vera yüz maskesini kullanarak edilebilirsiniz. Gül suyu, cildi rahatlatıcı ve tonlandıran bir tılsımdır. Hücrenin rejenerasyon sürecini arttırır ve ayrıca kan dolaşımını geliştirir.

ALOE VERA VE GÜL SUYU YÜZ MASKESİ TARİFİ

MALZEMELER

1 çorba aloe vera jeli
1 çorba kaşığı gül suyu

HAZIRLANIŞI

Aloe vera özü ve gül suyunu karıştırın.

Yüzünüze uygulayın. 20 dakika tutun.

Soğuk su kullanarak durulayın.

Alternatif olarak gözeneklerinizi temizlemek için durulamadan önce  2-3 dakika yüzünüze masaj yapabilirsiniz.

NASIL UYGULANIR?

Bunu üç kere tekrarlayabilirsiniz.

İşte bu kadar!

İlginizi Çekecek Konular