Kasım 29, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Tanınan Trader: Treni Kaçırmayın! Bu 5 Altcoin 100x’lik Getiri Sağlayacak

Popüler kripto trader’ı ve analisti Lark Davis, yatırımcılara 100 kat getiri sağlayacağına inandığı beş altcoin projesini açılıyor.

Lark Davis: RAMP isimli altcoin projesi patlayabilir

Yeni bir YouTube görüntüsünde Lark Davis, 206.000 abonesine, birinci seçiminin RAMP  olduğunu söylüyor. Analiste nazaran, RAMP  projesi kullanıcıların getiri elde ederken paylı sermayeye erişmesine ve milyarlarca doları yönetmesine imkan tanıyan merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesidir. Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Esasen bu, yıl için toplam getiri çıkarınızı ikiye yahut üçe katlamanıza, hatta daha da fazla artırmanıza imkan tanır… Burada potansiyel kıymet milyarlarca doları yakalar.

Lark Davis, kanalında bu mevzu hakkında konuşmaya başladığından bu yana projenin 5 kat arttığını belirtiyor. Ayrıyeten analist, altcoin projesinin mavi çipli bir DeFi coin’i olduğunu vurguluyor. Analiste nazaran, bu yıl RAMP  1 milyar dolarlık piyasa bedeline yanlışsız ilerliyor.

Lark Davis: APY.Finance ve Reef Finance güçlü yükselebilir

Lark Davis’in incelediği ikinci kripto para, orta ölçekli başka bir DeFi projesidir. Lark Davis, kullanıcıların sermayelerini piyasadaki en yararlı yield-farming fırsatlarına yönlendirmelerine yardımcı olan yield farming  robo advisor’ı APY.Finance’e (APY) işaret ediyor. Analiste nazaran, altcoin projesi bu boğa döngüsünde potansiyel olarak milyar dolarlık bir piyasa kıymetine sahip olabilir. Lark Davis, resmi eser lansmanına yaklaşan projenin yearn.finance (YFI) ile rekabet edecek halde oluşturulduğuna inanıyor. 

Lark Davis, DeFi projesinde uzun vadeli bir yükselişe sahip olsa da son vakitlerde zorlandığını belirtiyor. Bu nedenle analist, yatırımcıların kripto paraya kısa vadede daha düzgün bir giriş için beklemek isteyebileceklerini belirtiyor. Sırada Polkadot tabanlı likidite aggregator’u Reef Finance (REEF) var. Lark Davis, yazım sırasında 145 milyon dolarlık bir piyasa değerinde duran projenin, yükselişine devam etmeye hazır olduğunu belirtiyor.  Lark Davis hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Reef Finance, hem ticarete hem de merkezi ve merkezi olmayan borsalara erişime müsaade veriyor. Böylelikle kripto piyasasından likidite sağlıyor. Ayrıca, yapay zeka güdümlü bir getiri motoru sayesinde akıllı borç verme, akıllı borçlanma, staking ve madencilik sunuyorlar. Temel olarak, gerçek vakitte gerçek pazara odaklanan, üretim kademesinde tam manasıyla bir DeFi güç merkezi… Asıl enteresan olan, şimdi Polkadot’ta inşa edilmiş rastgele bir DeFi mavi çipimizin olmaması. DeFi mavi çipleri olacak ve Reef bunlardan biri olabilir.

Lark Davis: Shadows ve Polkamarkets projeleri kıymetli yeniliklerle geliyor!

Lark Davis’in tartıştığı son iki kripto para, erken yatırımcılara önemli yararlar sağlayabileceğini söylediği yaklaşan token satışları. Birincisi, Polkadot Blockchain’inde başlatılacak olan sentetik varlık ticareti, borç verme, ihraç ve ödünç alma platformu Shadows’dur. Lark Davis, projenin trilyonlarca dolarlık varlığa sahip “sentezlenebilen ve DeFi’ye getirilebilen” bir pazarın peşinden gittiğini söylüyor.

Lark Davis, proje için birinci token satışına girmenin değerli olduğunu, fakat birinci lansmandan sonra Shadows’un Uniswap’te ticarete açık olacağını belirtti. Lark Davis’in listesinin sonuncusu, Twitter hesabı lansmanından önce yaklaşık 20.000 Twitter takipçisine sahip olan ve merakla beklenen oyunlaştırılmış iddia pazarı Polkamarkets (POLK). Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Lark Davis ayrıyeten projenin Polkastarter’da başlatıldığını ve bunun kıymetli bir gelişme olduğunu da ekliyor. Lark Davis mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkamarkets, seçimler yahut spor aktiflikleri üzere şeylerin sonuçları hakkında kestirimler yapmanıza müsaade verecek… Varsayım piyasalarının Ethereum’da hayli tanınan olduğu kanıtlandı. Fakat Polkamarkets’te yaptıklarının oyunlaştırılmasının bunu hakikaten sonraki evreye götüreceğini düşünüyorum.

Leave feedback about this

  • Kalite
X