Mart 3, 2024
İstanbul,Türkiye
Haberler

Sigortam.net’ten Heyecan Dolu Çekiliş Fırsatı

Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigortacılık platformu Sigortam.net, Süper Lig heyecanına ortak oluyor!  13 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında Sigortam.net web sitesini ziyaret ederek çekiliş formunu dolduran herkes, 1000 Adet 1 Aylık TOD Süper Lig Paketi’nden birini kazanma şansı elde ediyor. 

 

Sigortam.net, Süper Lig coşkusu devam ederken spor tutkunlarını sevindirecek özel bir çekiliş fırsatı sunuyor. 1000 adet 1 Aylık TOD Süper Lig Paketi, 13 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında şanslı Sigortam.net müşterilerinin olacak.  

Sigortam.net web sitesi üzerinden ücretsiz şekilde ad, soyadı, telefon, adres bilgileri ile çekiliş katılım formunu dolduran herkes, kampanyaya katılarak bu özel hediye için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Form doldurduktan sonra web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden kasko sigortası için teklif veya poliçe alan katılımcılar ise kampanya boyunca ek olarak 1 çekiliş hakkı daha elde edecekler. Sigortam.net, alınan teklifin poliçeye dönüşmesi halinde ise katılımcılara, poliçe tutarının her 100 TL’si için ekstra 1 çekiliş hakkı tanımlayacak.

1 Aylık TOD Süper Lig Paketi kazanmak isteyenler, sigortam.net web sitesini ziyaret edebilir veya 444 24 00 üzerinden sigorta danışmalarıyla iletişime geçebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Kaynak: beyazhaberajansi

Leave feedback about this

  • Rating