Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Parkta meyyit bulunan Seda Fettahoğlu Ayşe Tolga’nın kuzeni çıktı!

Oyuncu Ayşe Tolga, önceki gün Beyoğlu’nda bir parkta şakağından vurulmuş şekilde ölü bulunan, ‘Çocuklar Duymasın’ diziindeki ‘Sultan’ rolüyle tanınan Seda Fettahoğlu’nun kuzeni olduğunu duyurdu.

 ‘Çocuklar Duymasın’, ‘Yalan Dünya’ ve ‘Sihirli Annem’ gibi dizilerde de rol alan Seda Fettahoğlu (44), önceki gün Beyoğlu’nda bir parkta kafasından tabancayla vurulmuş olarak bulundu. Olay, Gümüşsuyu Ömer Avni Mahallesi 10 Aralık Şehitler Parkı’nda saat 10.00 sıralarında meydana geldi.

Parkta yürüyüş yaparken silah sesi duyan bir kişi, sesin geldiği yöne ilerleyince bir kadının başından vurulmuş şekilde çimenlerin üzerinde yattığını gördü. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, kadının hayatını kaybettiğini tespit etti.

 Çantasında da antidepresan ilaçları çıkan oyuncunun, tabancayı aynı gün aldığı iddia edildi. Ölümü ile sanat camiasını Seda Fettahoğlu’nun, oyuncu Ayşe Tolga’nın kuzeni olduğu ortaya çıktı. Fettahoğlu’nun ölümün ardından veda paylaşımı yapan Tolga, “Hayat en sevdiklerimizle sınar bizi. Güzeller güzeli, akıllı, neşeli, yetenekli kuzum, kuzenim Seda Fettahoğlu’nu kaybettik dostlar. Duanızı eksik etmeyin” mesajını yazdı.

Leave feedback about this

  • Rating