Kasım 29, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Oyun ve Eğlence

Oyuncular müjde! GeForce Now’a dev indirim kapıda

Nvidia’nın buluttan oyun servisi GeForce Now, fiyat konusunda yeni bir strateji geliştiriyor olabilir. Google Stadia’nın kapatılmasının ardından daha fazla kullanıcıyı kendisine çekmek isteyen Nvidia’nın, GeForce Now fiyatlarına yüzde 50 indirim yapacağı söyleniyor.

GeForce Now fiyatları yüzde 50 ucuzlayabilir

Tech Radar tarafından yapılan habere göre, GeForce Now abonelik fiyatları yakın zamanda değişecek. Nvidia, halihazırda ilk altı ay için 49,99 dolar olan Premium katmanı için yüzde 50 indirim planlıyor. İddiaya göre yeni fiyat 29,99 dolar seviyesinde olacak.

Eğlence ve oyun sektöründeki tüm abonelik fiyatlarının arttığı bu dönemde Nvidia’nın indirim yapmayı düşünmesi ilginç görünüyor. Özellikle Google Stadia’nın kapanmasını fırsata çevirmek isteyen donanım devi, buluttan oyun sektörünü canlandırmayı planlıyor.

VideoCardz’nin iddiasına göre Nvidia, yeni fiyatlandırma için yılbaşı tatili dönemini bekliyor. Halihazırda fiyat indirimini onaylayan reklam görüntülerini sızdırıldığını bildirdi. Yeni duyurunun bu hafta içerisinde yapılması bekleniyor.

Sızıntı gerçek olsa bile bu indirimin ABD için planladığını unutmamak gerekiyor. Yani GeForce Now Türkiye fiyatları olası bir indirimden etkilenmeyebilir. Türkiye’de Premium aylık 120 TL‘den, Avantajlı Premium 6 Aylık 480 TL‘den sunuluyor.

Nvidia’nın buluttan oyun hizmeti, eski donanımlarda bile modern oyunları oynamayı mümkün kılmasıyla birlikte önemli bir kullanıcı sayısına ulaşmış durumda. Premium pakette öncelikli erişim, 6 saatlik oturum süresi, sınırsız oturum sayısı ve RTX özelliklerini kullanabiliyorsunuz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Leave feedback about this

  • Kalite
X