Aralık 10, 2023
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Milyarder Emily Abraham’ın 10 yaşındaki kızından milyonluk kombin! Fiyatı duyanlar…

“Milyarder Kızı” olarak tanınan ve lüks tüketime olan hayranlığı ve harcamaları ile bilinen Milyarder Emily Abraham’ın 10 yaşındaki TikTok fenomeni kızı Moo Abraham, sosyal medyada yayınlanan bir videoda üzerindeki kombinin ne kadar olduğunu söyledi. Fiyatı duyanların ağzı açık kaldı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Milyarder Emily Abraham‘ın, lüks harcamalarıyla adından sıklıkla bahsettiren 10 yaşındaki kızı, lüks moda ve lüks arabalara olan ilgisiyle de sosyal medyada fenomen haline geldi. Tiktok yıldızı olarak da bilinen 10 yaşındaki Moo Abraham, son videosuyla da dikkatleri üzerine çekti.

KOMBİNİNİN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI!

TikTok’ta yayınladığı bir videoda günlük aksesuarlarının değerini paylaşan 10 yaşındaki milyarder kızının kombin fiyatı adeta dudak uçuklattı. Abraham’ın kombinin içinde 10 bin sterlinlik bir saat, 3 bin sterlinlik bir yüzük, 15 bin sterlinlik bir bilezik, 4 bin sterlinlik bir kolye ve 3 bin sterlinlik bir çift küpe, 20 bin sterlinlik deri çanta, 3.5 bin sterlin değerindeki mini Kelly charmı bulunuyor. Tiktok yıldızının kombininin toplam değeri tam 58.5 bin sterlin yani yaklaşık 2 milyon TL.

Moo Abraham

SEYAHETLERE ÖZEL JETLE GİDİYOR

Aynı zamanda ailesinin ikinci el tasarım el çantaları ve mücevherleri sattığı Love Luxury adlı mağazalarının önünde sıkça görünen bir 350 bin sterlinlik Mercedes G-Wagon’ın da sahibi olan Moo, “mini moda tutkunu” olarak da biliniyor. Bu yılın başlarında bir moda şovunda yürüyen ve dünyaca ünlü markaların okul çantalarını kullanan küçük milyarder, aynı zamanda Londra’nın en iyi restoranlarında yemek yiyor ve Dubai gibi yerlere özel jetle seyahat ediyor.

Milyarder kızı Moo Abraham

Leave feedback about this

  • Rating