Eylül 23, 2023
İstanbul,Türkiye
Magazin

İlayda Şeker (@ilaydaseker) Kimdir?

İlayda Şeker, Türkiye’de ünlü bir oyuncu ve sunucudur. İstanbul Anadolu Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına devam eden İlayda, yayıncılık kariyerine Star TV’de başladı. Türk televizyonlarında çeşitli programların sunuculuğunu üstlenerek çok sayıda hayran edinmiştir. İlayda Şeker, çeşitli sinema ve tiyatro projelerinde de yer almıştır.

İlayda Şeker Kimdir?

İlayda Şeker, 1993 doğumlu Türk sanatçıdır. Pop ve Soul tarzında müziğini söyleyen Şeker, kariyerine 2017’de yayımladığı “Beni Gözünde Tut” adlı ilk single ile başladı. Sanatçı, aynı zamanda çok sayıda müzik türünün arasında kendine has bir stili oluşturmuştur. İlayda Şeker, hit single’ları ve konserleriyle geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

İlayda Şeker’in Müzik Kariyeri

İlayda Şeker, 2017 yılında söylediği “Beni Gözünde Tut” parçasıyla müzik kariyerine başladı. Single’ın ardından 2018’de yayımladığı ikinci single olan “Nefesin Kalmasın” ile dikkatleri üzerine çekti. Şeker, bu iki single’dan sonra kendi stilini oluşturmaya başladı.

2019 yılında, Şeker single’lar arasında “Seni Seven Bir Telden”, “Zoraki Yalnızlık” ve “Kördüğüm” gibi çok sayıda parça yayımladı. Ayrıca, sözleri ve melodisiyle öne çıkan “Kördüğüm” parçasıyla 2019 Kral TV Müzik Ödülleri’nde “Best New Artist” dalında ödül aldı.

2020 yılında, İlayda Şeker, “Gözyaşlarım”, “Bekleme”, “Fareler” ve “Adına Aşk” gibi hit single’larıyla hayranlarının beğenisine sunuldu. Ayrıca, 2020 yılı itibariyle İlayda Şeker YouTube kanalında da hayranlarının beğenisine sunduğu konser performansları var.

İlayda Şeker’in Diğer Faaliyetleri

İlayda Şeker, müzik kariyerinin yanı sıra, sosyal medya platformlarında da oldukça etkin bir şekilde faaliyet gösteriyor. Sanatçı, Instagram üzerinden takipçileriyle paylaşımlarıyla, hayranlarının ilgisini çekiyor. Aynı zamanda, Şeker, aktivizm üzerine birkaç projeye de destek veriyor.

İlayda Şeker’in Hayran Kitlesi

İlayda Şeker’in hayran kitlesinin gün geçtikçe büyüdüğünü söylemek mümkün. Sanatçı, söylediği şarkılar ve konserleriyle hayranlarının beğenisine sunuyor. Şeker, Instagram üzerinde 500 binden fazla takipçiye sahip. Ayrıca, sanatçının YouTube kanalı da oldukça etkili. Kanalında yaklaşık 200 bin aboneye sahip ve yayımlanan videolar toplamda 5 milyondan fazla görüntülenme almış durumda.

İlayda Şeker’in Gelecek Planları

İlayda Şeker, 2021 yılında da hayranlarının beğenisine sunacağı projelerle karşımıza çıkmaya devam edecek. Sanatçı, gelecek planları arasında albüm yayımlamayı da içeriyor. Ayrıca, 2021 yılında İlayda Şeker’in yeni single’larının ve diğer projelerinin de yayımlanması bekleniyor.

Leave feedback about this

  • Rating