Kasım 29, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Gizemli Trader: Büyük Para Yatırdım! Bu Altcoin Roketledi

Başarılı bir kripto para trader’ı ve analisti olan Altcoin Psycho, altcoin piyasasına gelgitli bir sermaye dalgası gelmesini beklediğini söylüyor. Ayrıyeten analist, bir altcoin’in roketlediğini de vurguluyor.

Altcoin Psycho: Bu altcoin projesi yüzlerce kripto parayı geçmeye hazır

Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen tanınan trader, 107.300 takipçisiyle kıymetli altcoin varsayımlarını paylaşıyor. Altcoin Psycho, başka yatırımcıların ufuktaki boğa döngüsünün büyüklüğünün farkında olmadığını söylüyor.

Usta trader, en büyük altcoin yatırımının merkezi olmayan bulut bilişim pazarı Akash Network’te (AKT) olduğunu ekliyor. Çünkü analist, altcoin projesinin yüzlerce kripto parayı geçmeye hazır olduğuna inanıyor. Altcoin Psycho mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

En büyük altcoin holdingim Akash Network! AKT’ye yatırım yaptığımdan birkaç kere bahsettim. Şu anda 220. sırada. Birinci 50’de olacağına inanıyorum.

Altcoin Psycho: Akash Network 10 kat artabilir

Akash Network’ün 121 milyon dolarlık değerlemesi, Altcoin Psycho’nun senaryosunu takip ederse 10 kat artmalıdır. Altcoin Psycho, altcoin’lerin muazzam çıkarlar elde etmeye hazır olduğunu belirterek açgözlülük hakkında bir ikazda bulunuyor. Altcoin Psycho bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ticaretteki en büyük pişmanlığım asla daha fazla bahis yapmamakla ilgili olmadı. Bu pişmanlıklar birinci iğneden çabucak sonra geçer. Kalan pişmanlıklar her vakit çok açgözlü olmakla/kâr almamakla ilgilidir.

Altcoin Psycho yatırımcıları uyardı: Kâr almalısınız!

Ünlü analist Crypto Messiah, geçtiğimiz günlerde birden fazla trader’ın büyük kârlar göreceğini, kâr elde etmekten kaçınacağını ve çıkarlarının büyük çoğunluğunun uzun vadede yok olacağını söyledi. Altcoin Psycho, Crypto Messiah’ın bu açıklamalarına atıfta bulunarak ihtarının altını çiziyor. Altcoin Psycho bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu her vakit insanlara söylüyorum ve bana mecnun üzere bakıyorlar. Ben ve Crypto Messiah, 2017’de birçok arkadaşımızın bunu deneyimlediğini gördük. Bu sefer o denli değil. Programıyla ilgili yorum yok lakin tezi yanlışsız.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, analistlerin patlayacağına inandığı öbür altcoin proejeleri için  “Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En Âlâ 5 Altcoin’i Açıkladı!”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Leave feedback about this

  • Kalite
X