Kasım 30, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

”Ethereum (ETH) Bu Büyülü Düzeye Ulaşabilir!” : Rapor

Ethereum (ETH) Cme vadeli süreç kontratları dün 8 Şubat’ta hayata geçti. Unfolded takımına nazaran, Ethereum türev eserlerinin alım satımının birinci gününde yaklaşık 34 milyon dolar bedelinde toplam 388 kontrat süreç gördü. Unfolded grubu, bu kilometre taşını aşağıdaki tweet aracılığıyla paylaştı:

Tesla’nın Bitcoin satın alımı Ethereum için yükselişe işaret etti

CME Ethereum vadeli süreçlerinin piyasaya sürülmesinden evvel, traderlar ve yatırımcılar, CME vadeli süreçlerinin hayata geçmesinden sonra Bitcoin’in 2017’de de deneyimlediği üzere ETH’nin de “ayı döngüsüne” girip girmeyeceği konusunda gergindi.

Bununla birlikte, Ethereum’un 1.480 dolarlık takviyesi uygun durumda kaldı ve ETH’yi çevreleyen yükseliş, Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık Bitcoin satın aldığını açıkladığında tekrar canlandı. Aktiflik, Ethereum’un tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.823 dolara ulaşmasıyla kripto alanını tesiri altına aldı.

Ethereum 2 bin dolarlık büyülü düzeye ulaşabilir

Upblock’taki grubun Ethereum üzerinde kimi makro tahliller yaptığı ve dijital varlığın 2 bin dolara hazır olabileceği sonucuna vardığını belirtmek gerek. Grup, Ethereum üzerine vardıkları bu sonucu, yakın tarihli bir kripto piyasası raporunda paylaştı:

“ETH, daima olarak yüksek doruklara ulaşıyor ve yeni ATH düzeylerinin gerçek parabolik fiyat keşfine girmesi için zorluyor. Evvelki haftalarda çok vakit harcadı ve belli bir anahtar düzeyinde fiyatı pekiştirdi. Fakat bir kırılış yaşayamadı.

EthereumWorldNews’ta yer alan habere nazaran MKAST Algoritması üzere teknik göstergelere bakıldığında, son vakitlerde çok yükseliş nedeniyle bullish bir durum tespit edilebilir. MKAST Endeksi 13/15 puan gösteriyor, bu da öteki bir dürtüsel hareket için kâfi alan bırakıyor. Bu da, “sihirli” 2.000 dolar düzeyinin görülmesini sağlayabilir.

Leave feedback about this

  • Kalite
X