Aralık 1, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Ethereum Balinalarının Borsalarda Tuttuğu Ölçüde Düşüş Devam Ediyor

İlk 100 balina borsa adresinin tuttuğu Ethereum ölçüsü, en son 27 ay evvel görülen düzeylere düştü. Bu, Santiment takımının datalarına nazaran; bu düşüşün Ethereum (ETH) fiyatı ile aksi bir korelasyona sahip olduğuna işaret ediyor.

Santiment grubu, Ethereum tahlillerini aşağıdaki açıklama ve grafik ile paylaştı:

“Ethereum’un en üstteki 100 balina borsa adresi 27 ayın en düşük ETH bakiyesini (yaklaşık 11.4 milyon) elinde tutuyor. Bu sayı, Ethereum’un yeni tüm vakitlerin en yüksek düzeyine giderken düştü. Fiyat ve borsa balinaları ortasındaki bu zıt korelasyonu yakından izleyin!”

10.000’den fazla Ethereum tutan balinalar son 3 ayda arttı

Bu haftanın başlarında Glassnode takımı, 10.000 yahut daha fazla ETH tutan balinaların sayısının daha çok arttığına dair öteki bir müşahede yaptı. Grubun tahliline nazaran, bu kategorideki Ethereum yatırımcıları son 3 ayda dik bir süratle artarak en son Mayıs 2019’da görülen düzeylere ulaştı. Glassnode takımı, aşağıdaki tahlili yaptı:

“10.000’den fazla ETH (≥ 17 milyon dolar) fiyatına sahip Ethereum adreslerinin sayısı son 3 ayda keskin bir artış göstererek Mayıs 2019’dan beri görülmeyen düzeylere ulaştı.”

Gene Simmons ETH aldığını açıkladı

Dün Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Kiss kümesinin tanınan solisti Tekrar Simmons, Ekim 2020’de 300 bin dolar pahasında ETH satın aldığını topluluğa açıkladı. Simmons, Twitter üzerinden 300 dolardan ETH satın aldığını açıkladı. Aşağıda, Simmons’ın açıklamaları bulunuyor:

Hesaplanıldığında ETH başına 300 dolar karşılığı 300 bin dolarlık bir satın alım; Tekrar Simmons’ın şu anda yaklaşık 1.000 ETH’si olduğunu ortaya koyuyor. Bu da, 1.8 milyon dolara denk geliyor.

Gene Simmons’ın ETH satın alımı, ETH’nin 1.800 dolarlık fiyat alanını haftalık kapanışta bir takviye bölgesi olarak tutması halinde; 2 milyon dolara kadar yükselebilir. Bu türlü bir senaryo, Ethereum’un takip eden günlerde yahut haftalarda 2 bin dolara ulaşması için gerekli olan sıçrama tahtasını sağlayacaktır.

Leave feedback about this

  • Kalite
X