Eylül 23, 2023
İstanbul,Türkiye
Erkek

Erkekler de çoklu orgazm olabiliyormuş!

Popüler inanışın aksine erkekler de çoklu orgazmı öğrenebiliyor. Uyarılma, ereksiyon, orgazm ve boşalmanın erkekler için bir paket halinde geldiğine, biri olmadan diğerlerine ulaşılamayacağına inanılır. Ancak daha fazla cinsel zevk ve erotik özgürlük için, bu miti ortadan kaldırmak ve bu süreçlerin herhangi bir kombinasyonda tamamlayıcı olabileceklerini anlamak gerekiyor. “The Pleasure Mechanics Handbook on Ejaculation Control: How to Delay Ejaculation and Last Longer in Bed (Boşalma Kontrolüyle Zevk Kontrolü El Kitabı: Boşalmayı Nasıl Geciktirir ve Yatakta Daha Uzun Kalabilirsiniz)” kitabı erkeklerin de çoklu orgazma ulaşabileceğini anlatıyor.

Boşalma, orgazm değil, ereksiyon ve uyarılmanın devam edebilmesinden sonra zorlu bir süreç gerektirir. Bu yüzden boşalma engellenirse, orgazmik zevk alınıp ara vermeden uyarılmaya devam edilebilir. Bu, daha uzun süre ereksiyon yaşanabileceği, daha uzun süre sevişileceği ve çoklu orgazm yaşayabileceği anlamına gelebilir.

Peki, bu nasıl olacak?
Boşalma üzerinde kontrol kazanmak bazen aylar sürebilir, hatta tam anlamıyla kontrol sahibi olmak çok daha uzun zamanlar alabilir. Ancak bu pratik yapma süreci de cinsel yeteneklerini keşfetmek, çiftlerin daha yakın olmasını sağlarken aralarındaki güven ve iletişimi de güçlendirir.

Bir kez boşalma üzerinde kontrol sağladıktan sonra, bunu seks hayatınıza nasıl entegre edeceğiniz ise tamamen size kalmış. Bazı erkekler bu yöntemle aylarca hatta yıllarca boşalmadan sevişmeyi tercih edebiliyor. Bazıları ise boşalmaları üzerinde kontrol kazanmayı seviyor, böylece uyarılmaları üzerinde de kontrol kazanıp sevişmenin süresini kendileri belirlemenin zevkine varıyor. Ancak hemen hepsi için bu süreç daha fazla cinsel güven ve hem partnerleriyle birlikteyken hem de tek başlarınayken deneyebilecekleri yeni erotik seçenekler sağlıyor.


Leave feedback about this

  • Rating