Nisan 22, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Engin Yüksel’in evlat acısı! 28 aylık oğlu hayatını kaybetti

Ünlü dizi oyuncusu Engin Yüksel evlat acısıyla sarsıldı. Yüksel’in 28 aylık oğlu Çınar Aziz hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu acı haberi, “Huzurunda uyu, ben de senin huzurunda uyuyacağım oğlum” sözleriyle sosyal medya hesabından duyurdu.

“Kaygısızlar” adlı dizisiyle hafızalarda yer edinen, tiyatro ve sinema oyuncusu olarak çeşitli projelerde rol alan ve aynı zamanda seslendirme sanatçılığı da yapan Engin Yüksel‘in 28 aylık oğlu hayatını kaybetti. Yüksel, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden oğlunu kaybetmenin derin üzüntüsüyle sarsıldı.

Engin Yüksel

“28 AY BOYUNCA VERMİŞ OLDUĞUN YAŞAMA SAVAŞINI BIRAKTIN”

Acı haberi duyuran ünlü oyuncu paylaşımında “1 Ekim 2020 Perşembe,  annenizin ve benim size hamile olduğunu öğrendiğimiz gün ve tarih. 1 Ekim 2023 Pazar, 28 ay boyunca vermiş olduğun yaşama savaşını bıraktığın gün… Canım oğlum; Yaşamak ne zormuş be oğlum, bunu seni yitirdiğim vakit anladım. Ne dündü be ne gündü dedim ve ben ve biz can dostlarım senden çok şey öğrendik. Bana ve bize bir kız kardeş emanet edip gittin… Emanetin kalbimizin başımızın üstüne. Ben ve biz ve can dostlarım seni çok sevdik… Seni beni bizi var eden benden bizden çok sevdi seni. Huzurunda uyu bende senin huzurunda uyuyacağım oğlum.” ifadelerini kullandı.

Engin Yükselin 28 aylık oğlu hayatını kaybetti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Doğukan Manço’nun korkunç gecesi! Evinin tavanı çöktü her tarafı su bastı

Leave feedback about this

  • Rating