Kasım 30, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Elon Musk’tan Ses Getirecek Kripto Para Yatırımcılarına Tavsiyeler ve Varsayımlar

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, son periyotlarda Bitcoin ve kimi altcoin’lerin fiyatlarını hareketlendiren açıklamalara imza attı. Dogecoin’e geçtiğimiz haftalarda 12x yaptıran Elon Musk, artık ise kripto para yatırımcılarına kritik tavsiyeler verdi. Elon Musk, yeni katıldığı bir röportajda “Elinizdeki tüm paranızı kripto paralara yatırmayın” diyerek yatırımcıları uyardı.

Elon Musk: Bence beşerler tüm tasarruflarını kripto paralara yatırmamalı!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ABD Menkul Değer ve Borsa Komisyonu’na giren kayda nazaran Tesla 1,5 milyar dolarlık Bitcoin aldı. Bu değerli gelişmenin akabinde Elon Musk’tan piyasaya yönelik açıklamalar gelmeye başladı. Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk son günlerde yaptığı paylaşımlarla kripto para piyasasının gündeminden düşmüyor.

Tesla CEO’su, kısa müddet evvel yeni doğan çocuğu X Æ A-12 için DOGE aldığını da bildirdi. Elon Musk yeni katıldığı bir röportajda ise değerli açıklamalarda bulundu. Tesla CEO’su, fiyatların öngörülemez olduğu bir piyasada yatırımcıları ellerindeki tüm varlıkları kripto paralara yatırmamaları konusunda uyarıyor. Tesla CEO’su bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Öncelikle bir şeye netlik getirmek istiyorum. Bence beşerler tüm tasarruflarını kripto paralara yatırmamalı. Zira bu mantıklı olmaz. Lakin şayet spekülasyonda bulunmak ve eğlenmek istiyorsanız…. Buna birşey diyemem…

Tesla CEO’su: Bence geleceğin para ünitesinin kripto para olması muhtemel!

Tesla CEO’su açıklamalarının devamında geleceğin para ünitesinin kripto paralar olabileceğini vurguluyor. Elon Musk mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence geleceğin para ünitesinin kripto olması sahiden mümkün görünüyor. Lakin hangi kripto para olacak? Tahminen bu birkaç farklı kripto olur. Bence şu anda kripto para üniteleri hala spekülatif. Tavsiyem, spekülasyona çok fazla kapılmayın. Bu spekülatif piyasada tüm varlıklarınızı kripto paralara yatırmayın.

Leave feedback about this

  • Kalite
X