Mayıs 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Edremit Devlet Hastanesi’nde görüntülenen Hülya Avşar tanınmamak için elinden geleni yaptı!

Yazın büyük çoğunluğunu Balıkesir’de geçiren ünlü şarkıcı Hülya Avşar, Edremit Devlet Hastanesi’nde görüntülendi. Tanınmamak için elinden geleni yapan ünlü şarkıcı herkesi şaşırttı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Attığı her adımla magazin gündeminden yıllardır düşmeyen isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı Hülya Avşar, şimdilerde yaz sezonunun büyük bir kısmını Balıkesir / Ayvalık’taki evinde geçiriyor. Sivri açıklamaları, tarzı ve özel hayatıyla Yeşilçam‘dan beri hayatımızda yer alan Avşar kızı şimdilerde gözlerden uzak bir yaşam sürdürüyor. Yazlıkta geçirdiği dönem boyunca sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da sık sık gündeme gelmeyi başaran ünlü şarkıcı son olarak Edremit Devlet Hastanesi’nde objektiflere yakalandı.

TANINMAMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPTI

Hastane içinde tanınmamak için maske takıp bere giydiği dikkat çeken Avşar kızı geçmiş olsun diyen vatandaşa merhaba dedi. Avşar’ın yanında bulunan kişiler ise kameranın kapatılmasını isterken, Avşar’ın birinci katta bulunan genel cerrahi göğüs cerrahi servisinde yatan bir tanıdığını ziyaret için Ayvalık’tan geldiği iddia edildi. Muhabirlerle şakalaşmayı seven Avşar’ın bu şekilde saklanmasının sebebi merak edildi.

Hülya Avşar

Leave feedback about this

  • Rating