Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

David Beckham’ın tüm bilinmeyenleri gün yüzüne çıkıyor! Beckham’ın birinci fragmanı yayınlandı

Netflix, bir döneme damga vuran eski futbolcu David Beckham’ın hayatı ve kariyerini konu alan dört bölümlük belgesel ‘David Beckham’ın fragmanını yayınladı.

Dünyanın en fazla abone sayısına sahip dijital yayın platformlarından biri olan Netflix, dünyaca ünlü İngiliz futbol yıldızı David Beckham’ın hayatını 4 parçadan oluşan mini bir belgesel ile izleyenlerle buluşturmaya hazırlanıyor. 

David Beckham

Belgeselde Victoria Beckham ile evlenerek tüm zamanların en ünlü ailelerinden birini kuran ve yıllar içinde bir popüler kültür ikonu haline gelen ünlü yıldızın yaşamındaki iniş ve çıkışlar gözler önüne serilecek. 4 Ekim 2023’ten itibaren Netflix’ten izlenebilecek olan belgeselin heyecanla beklenen ilk fragmanı yayınlandı.

David Beckham ve eşi Victoria Beckham

Son kırk yıla dair daha önce hiç gün yüzüne çıkmamış kişisel arşiv görüntülerini, günümüzde çekilmiş samimi anları ve bu öykünün bir parçası olan aile fertleri, arkadaşlar ve futbol dünyasının ünlü isimleriyle yapılmış röportajları barındıran belgeselin fragmanı kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

David Beckham belgeselinden kareler

DAVİD BECKHAM BELGESELİNİN FRAGMANI YAYINLANDI

İşte, Akademi Ödülü sahibi yönetmen Fisher Stevens ile Akademi Ödülü ve Emmy Ödülü sahibi yapımcı John Battsek imzalı belgeselin ilk fragmanı…

Leave feedback about this

  • Rating