Ocak 29, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Bu Altcoin Binance Smart Chain’e Geçtikten Sonra Uçuşa Geçti

Altcoin Linear’ın Binance Smart Chain’e  geçişi ağa birlikte çalışma seçenekleri ekledi. Proje, Ethereum’un yüksek gaz fiyatlarından kaçmak isteyen yeni kullanıcılar için ilgi cazip.

Altcoin Linear (LINA) Fiyatı Binance Akıllı Zincire Geçtikten Sonra %30 Arttı

Bu hafta Linear Finance (LINA), DeFi bölümünde tıkanıklık ve yüksek süreç maliyetleri nedeniyle Ethereum tabanlı projelere rakip oldu.

Veriler, 13 Ocak’ta LINA’nın 24 saatlik süreç hacmini 2,3 milyar dolar olduğunu gösteriyor. O vakit LINA 0,0135 dolardan süreç görüyordu. O vakitten beri fiyat %750 arttı. 12 Şubat’ta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,10 $’a yükseldi.

Başlangıçta ERC-20 tabanlı bir proje olan LINA, 28 Ocak’taki ana ağ lansmanından evvel Ocak ayı ortasında Binance Akıllı Zincire geçiş yaptı.

Ekip, ana ağ lansmanının birebir gününde, Linear Exchange’i yayınladı. Piyasaya çıktıktan sonra LINA’nın fiyatı, 24 saatlik süreç hacminde 1,56 milyar dolar ile rekor kırdı. 29 Ocak’ta 0,034 dolardan 8 Şubat’ta 0,082’ye yükseldi.

Ortaklıklar ve Borsa Entegrasyonları LINA Fiyatını Etkiledi

Projenin Twitter paylaşımı  token bedeli ve ticaret hacmindeki artışa eşlik eden büyümeye işaret ediyor. Bu büyümede iş iştirakleri ve borsa entegrasyonları kelam konusu. Linear platform şu anda Band Protocol (BAND) ile entegre edilmiş durumda. BAND sağlam bir sentetik varlık ticareti tecrübesi oluşturmaya yardımcı olan tüm varlıklar için fiyat oracle’ları sağlıyor.

Bu entegrasyonlar sayesinde, borsada oluşturulan tüm varlıklar ERC-20 tokenları ile takas edilebiliyor. Ayrıyeten kullanıcıların Linear Swap özelliğini de kullanması kelam konusu. Bu sayede hem BSC hem de Ethereum tabanlı DeFi ekosistemlerine çarçabuk erişiyorlar.

DeFi genişlemeye devam ediyor. Farklı blockchain platformlarındaki projeler ilgi görüyor. Bu durumda, birlikte çalışabilirlik bir bütün olarak ekosistem için giderek daha kıymetli hale gelecek.

Leave feedback about this

  • Kalite
X