Ocak 30, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Bitcoin

Bu 7 Altcoin Yatırımcıları Dikkat: Bu Hafta Fiyatlar Bu Gelişmelerle Zıplayabilir!

Lider kripto para ünitesi Bitcoin (BTC), geçtiğimiz hafta yeni bir ATH belirledi ve 49.600 dolara kadar yükseldi. Lakin BTC bu sabah saatlerinde ise 2.000 dolardan fazlasını sildi. BTC’deki bu düşüş trendi öteki kripto paraları da olumsuz etkiledi.

Yazım sırasında birçok kripto para kırmızı tahtada süreç görüyor. Bu aşağı taraflı eğilim devam edecek mi? Bu hafta, Bitcoin ve altcoin’leri neler bekliyor? Piyasa fiyatlarını etkileyecek kritik gelişmeler ve tarihler nelerdir? Bu soruların ve daha fazlasının karşılığını sizler için araştırdık. İşte bu hafta altcoin piyasasında yaşanacak kıymetli gelişmeler ve dikkatle izlenmesi gereken tarihler…

İşte altcoin piyasasında bu hafta dikkatle izlemeniz gereken tarihler

15-21 Şubat haftası altcoin piyasası için kıymetli. Zira bu hafta içinde gerçekleşecek kıymetli gelişmeler var. Kimi kripto paralar teknik ve alt yapı manasında değerli güncellemeler alacak. Yaşanacak gelişmeler uzmanlara nazaran, kripto paraların fiyatlarını her iki tarafta de etkileyebilir. Bu hafta altcoin piyasasında yaşanacak değerli gelişmeleri ve dikkatle izlenmesi gereken tarihleri daha yakından inceleyelim:

  • Cosmos (ATOM), birçok krpto para projesinin birlikte çalışılabilirliğine odaklanan bir Blockchain platformu. Cosmos bu hafta kıymetli bir güncelleme yapacak. Kripto para projesinde Stargate güncellemesi 18 Şubat tarihinde gerçekleşecek. Uzun müddettir beklenen Stargate güncellemesi, uzmanlara nazaran Cosmos için kritik bir dönüm noktasına işaret edecek.
  • Son vakitlerin tanınan kripto parası Dogecoin (DOGE) içinde bu hafta kıymetli. Bitcoin borsası WhiteBit, 17 Şubat tarihinde Dogecoin için AMA etkinliği düzenleyecek. Bu aktiflik kapsamında WhiteBit, toplamda 4.000 DOGE dağıtacak.
  • Secret Network (SCRT) projesi de bu hafta değerli bir adım atacak. Birinci çapraz zincirli merkezi olmayan borsa SecretSwap, 17 Şubat tarihinde Secret Network ağında aktif olacak. SecretSwap’ın sunacağı en kıymetli özelliğin bilinmeyen kontratlar olacağı da belirtiliyor. Bu yeniliğin, kripto para projesine paha katması bekleniyor.
  • Kendisini “Blockchain’in ötesine geçen platform” olarak tanımlayan Hedera Hashgraph (HBAR)’ta testnet’i v0.12.0 sürümüne güncelleyeceğini açıkladı. Proje bu sürecin 18 Şubat tarihinde gerçekeleşeceğini de vurguluyor. Hedera Hashgraph ile ilgili kritik gelişmeler bununla sonlu değil. 17 Şubat tarihinde düzenlenecek Google Cloud toplantısında Hedera Hashgraph ve Google yeni bir paydaşlık duyurusu yapabilir.
  • YAM Finance (YAM), Ampleforth üzere esnek bir arz sistemine sahip bir kripto para projesidir. YAM Finance yatırımcıları 15 Şubat tarihinde v2’dan v3’ye geçiş yapacak.
  • NavCoin (NAV), zımnilik ve kolaylığa odaklanan ve uygun fiyatlı ve süratli ödemeler sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir Proof-of-Stake Sürüm 3 (PoSv3) projesidir. Navcoin (NAV) bu hafta “xNAV” isimli yeni bir token ve zımnilik protokolünü etkinleştirebilir. Kripto para projesi bu güncellemeyi, 19 Şubat tarihinde yapacak.
  • Celo (CELO), bir proof of stake (PoS) kripto parasıdır. Celo takımı, 18 Şubat tarihinde piyasanın öncü isimlerinin iştirakçi olarak yer aldığı kıymetli bir sanal konferans düzenleyecek. Bu aktiflikte, projeye yönelik kıymetli gelişmelerin paylaşılması bekleniyor.

Leave feedback about this

  • Kalite
X