Ocak 30, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Bu 13 Altcoin İçin Kritik Hafta! İşte İzlemeniz Gereken Tarihler…

Lider kripto para ünitesi Bitcoin (BTC), 40.000 dolara olan seyahatinden sonra stabil seyrediyor. BTC’deki eğilim büyük kripto paraları etkiliyor, fakat bağımsız fiyat hareketleri sergileyen altcoin’lerde var. Artık yatırımcı ve trader’lar, Bitcoin ve altcoin’lerin fiyatını etkileyecek gelişme ve tarihlere bakıyor.

Peki bu hafta, Bitcoin ve altcoin’leri neler bekliyor? Piyasa fiyatlarını etkileyecek kritik gelişmeler ve tarihler nelerdir? Bu soruların ve daha fazlasının karşılığını sizler için araştırdık. İşte bu hafta altcoin piyasasında yaşanacak kıymetli gelişmeler ve dikkatle izlenmesi gereken tarihler…

İşte altcoin piyasasında dikkatle izlemeniz gereken tarihler

Bu hafta, kripto para piyasasında kıymetli gelişmelerin yaşanacağı bir hafta. 13 altcoin projesi ile ilgili kritik tarihleri ve gelişmeleri sizler için araştırdık. İşte bu hafta altcoin piyasasında yaşanacaklar:

  • Bugün başkan altcoin Ethereum (ETH) ve piyasa için değerli bir gün. Zira Ethereum, 8 Şubat günü CME Group’ta listeleniyor. Bu gelişme uzmanlara nazaran, ETH fiyatını hareketlendirebilir.
  • Popüler altcoin Dao Maker (DAO),  8 Şubat tarihinde KuCoin’de listeleniyor. Desteklenen ticaret çifti ise DAO/USDT’dir.
  • Seascape Network (CWS), 8 Şubat tarihinde CWS/USDT ticaret çifti ile BitMax borsasından listeleniyor.
  • SafePal (SFP) isimli altcoin projesi, 8 Şubat tarihinde Binance Launchpad üzerinde birinci borsa arzını (IEO) gerçekleştiriyor. Ayrıyeten altcoin, bugün Binance’de listeleniyor.
  • Finxflo (FXF)’un 8 Şubat tarihinde FXF IDO’su Polkastarter borsasında yapılacak. Finxflo, dünyanın birinci düzenlenmiş global CeDeFi protokolüdür.
  • Umbrella Network (UMB), 9 Şubat tarihinde Polkastarter DEX’te IDO gerçekleştirecek. Ayrıyeten kripto para Uniswap platformuna eklenecek.
  • Dev Bitcoin borsası Binance, Blockmason Credit Protocol (BCPT), CyberMiles (CMT), Time New Bank (TNB) ve VIBE (VIBE) isimli altcoin’leri 10 Şubat’ta  platformundan delist edecek.
  • Popüler kripto para borsası KuCoin, 9 Şubat tarihinde Quant (QNT), Basic Attention Token (BAT) ve Dogecoin (DOGE)’i listeleyecek.

Leave feedback about this

  • Kalite
X