Kasım 29, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Bitcoin Kâhini: Bu 6 Altcoin’den İstifliyorum! Mega Pump Görecekler

Başarılı iddialara imza atan analist Kaleo, büyük rallileri ateşleme potansiyeline sahip olduğunu söylediği üç altcoin projesini açıklıyor. Ayrıyeten analist, farklı 3 altcoin’den de biriktirdiğini vurguluyor.

Kaleo: Litecoin %1.000 üzerinde kazanımlar oluşturmak için hazırlanıyor

Usta analist Kaleo, öteki yatırımcıların Litecoin’i (LTC) hafife aldıklarını söylüyor. Analiste nazaran, kripto para 2017 boğa koşusunu takip ediyor ve mevcut fiyatından %1.000 üzerinde kazanımlar oluşturmak için hazırlanıyor. Kaleo mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LTC 2017 fraktalı… Bu işe yararsa, birikmek için hala vakit var, lakin yavaşça istiflenmeye neden değdiğini anlarsınız… Şimdi LTC‘yi istifleme vakti. Litecoin, çoklukla BTC’ye karşı azamî acı noktalarından dikey hareketlere sahiptir. Sonunda patladığında, FOMO’ya girmek için vaktiniz olduğundan daha süratli hareket edecek. Şimdi her gün biraz satın alın. Daha sonra kendinize teşekkür edeceksiniz.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Usta analist: Tanınan altcoin Chainlink, Solana’nın patlamasını izliyor

Kaleo’nun radarındaki bir öteki kripto para ise Chainlink (LINK). Usta analist, merkezi olmayan oracle ağının, birkaç hafta içinde bedelini iki katından fazla artıran Solana’nın (SOL) ayak izlerini takip edeceğine inanıyor. Kaleo bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LINK SOL…

Kaynak: Kaleo/Twitter

Başarılı trader: ALGO daha yeni ısınıyor

Kaleo’nun listesindeki üçüncü kripto para, ölçeklenebilir, inançlı ve merkezi olmayan bir Blokchain geliştirmeyi hedefleyen bir proje olan Algorand (ALGO). Analiste nazaran, altcoin projesi mevut fiyatından yüzde 242’lik bir ralli için hazırlanıyor. Kaleo mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük resmi unutma. ALGO daha yeni ısınıyor.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Bitcoin 250.000 dolara gerçek meteorik bir yükseliş için hazırlanıyor

Kaleo ayrıyeten Stellar Lumens (XLM), Balancer (BAL) ve Band Protocol (BAND) yatırımlarına da sahip. Bitcoin’e gelince kripto strateji uzmanı, yatırımcıların en büyük kripto paraya yatırım yapmaları için çok geç olmadığını söylüyor. Kaleo mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin/BTC. Hala erkenciyiz.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo’nun grafiğine nazaran Bitcoin, evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 20.000 dolara yükselmeden evvel 2.000 doların altında konsolide olduğu vakitleri hatırlatıyor. Bu kere analist, Bitcoin’in Temmuz 2021’e kadar BTC’yi 250.000 dolara çıkaracak meteorik bir yükseliş için hazırlandığına inanıyor.

Kaleo, 2 yıl evvelden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini bildi!

Kaleo, 2 yıl evvelden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini hakikat öngören bir analist. Başkan kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı iddiaları takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı iddialarıyla ünlü analist, piyasada süratle prestijini inşa ediyor.

Leave feedback about this

  • Kalite
X