Aralık 1, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Birçok Kestirimi Tutan Analist, Patlayacak 5 Altcoin’i ve Giriş Düzeylerini Açıkladı!

Dünyaca ünlü kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Bitcoin varlıklarınızı değerli ölçüde büyütme potansiyeline sahip seçkin bir altcoin kümesini açıklıyor.

Michaël van de Poppe: ATOM/BTC çiftini izleyin! Güçlü yükselebilir

Michaël van de Poppe, yeni tahlilinde birçok altcoin’in USDT’ye (Tether) karşı düşüşte olduğunu vurguluyor. Fakat analist, birtakım altcoin projelerinin Bitcoin çiftinde hayat belirtileri göstermeye başladığını söylüyor.  

Analist, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 22,02 dolara yakın süreç yaptığı için giriş hakkı vermediğini söylediği Cosmos’u (ATOM) takip ediyor. Michaël van de Poppe, pompayı kovalamak yerine yükseliş trendini ateşlemenin eşiğinde olabilecek bir çift olan ATOM/BTC’ye bakmayı öneriyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cosmos (ATOM/BTC) için buradaki eğilimi daha da düşürmemiz gerekiyor. Burada bu aralığa (0.00034) bakacağım. Bu evvelki düzey, yani bu bloğumuz var. Ardından, potansiyel düşüş satın almak için burada sahip olduğumuz bloğu (0.00026) arayacağım. Ve sonra bir sonraki dürtü dalgasını 0.00063’e alıyoruz.

Usta trader: Tanınan altcoin Celer Network’de radarımda

Michaël van de Poppe, Celer Network (CELR) için de tıpkı durumun olduğunu söylüyor. Analist, CELR/USDT’nin büyük bir parabolik hareketi tamamladığını ve CELR/BTC çiftinin uzun bir düşüş trendinden sonra ısınmaya başladığını belirtiyor. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dip inşasında CELR/BTC için hoş bir yükseliş farklılaşması yapıyoruz. Yani menzil takviyesi olan bu takviyesi (0.00000025) kaybettik… Geri çevirdik. Bu seviyeyi tekrar destekledik. Yükseliş farklılığını doğruladı. Yukarı hakikat koş… Muhtemelen göreceğimiz şey, 60 Satoshi (0,0000006), öbür bir düzeltme ve akabinde gerçek dürtü dalgasını 0,00000115’e alıyoruz.

Michaël van de Poppe: Harmony, CELR’e benzeri bir piyasa yapısına sahip

Usta trader ayrıyeten, CELR/BTC’ye benzeri bir piyasa yapısı kaydeden Harmony’ye (ONE/BTC) bakıyor. Michaël van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda bir direnç alanında olduğumuza nazaran, büyük olasılıkla buradaki aralığa (0,00000032) hakikat düzeltici bir hareket alacağız. Bunu bir müddet alacağız ve sonra bu aralığın en yüksek düzeyine gerçek hızlanmaya başlayacağız (0,0000012). Sonra muhtemelen 0,0000018 doğru….

Ünlü analist: DIA/BTC ve TOMO/BTC çiftleri fiyatını katlayabilir

Michaël van de Poppe nazaran, ralli yapmaya çalışan bir öbür çift DIA/BTC’dir. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DIA/BTC hala dirençle karşı karşıya. Burada dayanağa gerçek öbür bir düşüş (0.000003) olabilir ve sonra bu seviyeyi 770 Satoshi (0.000007) civarında kırdığında hızlanmaya başlayabilir. Sanırım burada bu bölgeye hakikat koşacağız (0.00025).

Michaël van de Poppe’nin radarındaki son kripto para TomoChain (TOMO)’dir. Kripto para analistine nazaran, TOMO/BTC zar güç uyanıyor. Michaël van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gördüğünüz üzere, hala sağlamlaştırıyoruz. Bitcoin çifti burada gördüğümüz düzeylere (0.000007, 0.000008 ve 0.000012) gerçek koşmaya başlarsa, fiyatın buradan 3 kat arttığını görebiliriz.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak kestirim etti. Ayrıyeten analist, Bitcoin’in geçtiğimiz devirlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Bunun dışında usta analistin başarılı öbür BTC kestirimleri de var.

Leave feedback about this

  • Kalite
X