Kasım 30, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Binance’e Popüler Altcoin’den Yüzmilyonluk Taşındı!

Geçen haftadan bu yana %50 ralli yapan bir altcoin yüzmilyonluk balina işlemlerine tanık oluyor. Bu bir satış işareti olabilir mi? İşte ayrıntılar…

Altcoin balinaları Binance’e milyonlar yığdı

Balina takipçisi DogeWhaleAlert’in yeni bir tweet’ine göre, dört saat önce anonim bir balina Binance’e yüzmilyonluk DOGE taşıdı. Bu transferler 286.953.266 ve 114.010.343 DOGE içeriyordu. Toplamda 400,1 milyon Dogecoin hareket etti.

27 Ekim’de, Elon Musk’ın Twitter satın alma anlaşmasını Dogecoin’in fiyatını harekete geçirdi. Musk haberleri kısa süre sonra doğruladı ve platformu neden satın aldığı hakkında tweet attı. Tüm bu gelişmelerin ortasında Dogecoin fiyatı ralli yapıyor. Özellikle, geçen haftadan bu yana %50 civarında değer kazanması dikkat çekiciydi. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, piyasadaki toparlanma ve Twitter’in kripto cüzdanı hakkındaki söylentiler DOGE grafiğine aşağıdaki gibi bir iz bıraktı.

Elon Musk ve Twitter haberi altcoin balinalarını harekete geçirdi

Musk’un Twitter’ı satın aldığı gerçeği ana akım medya tarafından resmi olarak doğrulandığında, DOGE keskin bir ralliye başladı. Bununla birlikte, bugün erken saatlerde, yen alıcılar bulmaya devam etti. Saatlik ve günlük grafikte büyük bir yeşil mum yazdırdı. Bu fiyat hareketini balinaların Dogecoin’e yönelik artan iştahı takip etti. Dogecoin Whale Alert, teknik işlemde anonim bir balinanın Binance’e 8,7 milyon dolar değerinde DOGE yığdığını bildirdi. İlginç bir şekilde, balina bu işlem için sadece 0,16 dolar ücret ödedi.

Elon Musk, DOGE’nin benimsenmesini artırıyor

Yakın zamanda Musk, kendisi için tamamen yeni bir ürün piyasaya sürdü. Bu şaşırtıcı bir şekilde “Burnt Hair” adlı bir parfümdü. Şu anda 104 dolardan satılıyor. Parfüm, Musk’ın The Boring Company tarafından geliştirildi. Şimdi, BitPay ile yapılan ortaklık sayesinde kullanıcılar Dogecoin, Shiba Inu, Bitcoin ve diğer kriptolarla bu parfümü satın alabildiler. Ek olarak, yıl başında Tesla, DOGE ile ürünlerini satmaya başladı. Bunu baharda SpaceX izledi.

Leave feedback about this

  • Kalite
X