Ocak 29, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Başarılı Trader: Satın Alın! Bu 5 Altcoin 50x Fırlayacak

Altcoin Daily kurucusu ve ünlü trader Austin Arnold, 50x fırlama potansiyeline sahip ve bu ay satın alınacak birinci beş altcoin projesini açıklıyor.

Austin Arnold: DeFi aggregator’u 1inch güçlü potansiyel sergileyebilir

Yeni tahlilinde Austin Arnold, DeFi aggregator’u 1inch’in saldırgan bir pazarlama kampanyası başlattığını vurguluyor. Austin Arnold’a nazaran, kripto para bu kampanya ile güçlü potansiyel sergileyebilir. Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi aggregator’u 1inch, Uniswap kullanıcılarına yeni bir vampir airdrop’u hazırlıyor. Yani geriye dönük olarak Mooniswap ve Uniswap kullanıcılarına kendi 1inch tokenlarını gönderiyorlar. Bu değişik, zira çoklukla kendi protokolünüze iştiraki teşvik etmek için token’ınızı kendi kullanıcılarınıza bırakıyorsunuz. 1inch atağa geçti ve bu yeni kullanıcıları çekmek için rakiplerin kullanıcılarına kripto paralarını gönderiyorlar.

Usta analist: Polkastarter (POLS) isimli altcoin projesi de 50x yapabilir!

Analistin listesinde dördüncü sırada, projelerin merkezi olmayan, müsaadesiz ve birlikte çalışabilir bir ortamda fon toplamasına müsaade veren bir protokol olan Polkastarter (POLS) var. Austin Arnold mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Polkastarter’ın bugünkü listede yer almasının nedeni, bu protokolün tam olarak amaçlandığı biçimde kullanıldığını görmemizdir. Polkastarter’da birinci dört DEX teklifi yakında başlayacak. IDO’lar (ilk DEX teklifleri), duyurulmadan evvel direkt merkezi olmayan bir borsada başlattığınız vakittir. Polkamarkets (POLK), SuperFarm, Public Mint ve DAOventures, kripto paralarını halka sunmak üzere olan yeni projeler, hasebiyle İDO…

Austin Arnold: 0x (ZRX) altcoin listemin bir parçası!

Üçüncü sırada, geliştiricilerin kendi kripto para borsalarını oluşturmalarını sağlayan bir protokol olan 0x (ZRX) var. Austin Arnold, proje idaresi merkezden uzaklaştırmaya yönelik adımlar atarken, ZRX’in altcoin listesinin bir kesimi olduğunu söylüyor. Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Takım, denetimi sevdiğim insanlara devrediyor. Bunu beğendim… Bu şu anda gerçekleşiyor ve yıl sonuna kadar büsbütün açık bir idarenin kurulmasını beklemeliyiz.

Ünlü trader: Flow projesi ana akım medyanın dikkatini çekmeye başladı

Kripto analistinin radarındaki bir diğer proje de ana akım medyanın dikkatini çekmeye başlayan Flow’dur. Austin Arnold, protokolün kullanıcıların gerçek NBA/spor vurgularına sahip olan eşsiz tokenlere (NFT’ler) sahip olmalarına müsaade verdiğini belirtiyor. Austin Arnold mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence yalnızca dijital olarak, değişmez bir biçimde kendi NBA’inize sahip olmanın hikayesi… Bunun çok büyük olacağını düşünüyorum. Bunun çok tanınan olduğunu görebiliyorum.

Austin Arnold: Energy Web Token (EWT) büyük bir proje!

Austin Arnold’un listesinde bir numarada, Energy Web Chain’e güç veren kripto para olan Energy Web Token (EWT) var. Kripto etkileyicisine nazaran Energy Web Chain, güç dalına özel tasarlanmış kurumsal bir Blockchain platformudur. Austin Arnold, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin protokolde yer bulmaya başladığını söylüyor. Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Alman bir üretici olan ASA Automation, memleketler arası tedarik zincirini karbonsuzlaştırmak için Energy Web Zero’dan yararlanıyor. Bu yardımcı programa bir göz atın. ‘ASA Automation ve Energy Web, ASA’nın Almanya ve Şili’deki üretim tesisleri için yenilenebilir güç kaynağı sağlamasına yardımcı olmak için “EW Zero” uygulamasını kullanan bir yenilenebilir güç projesini duyurdu.’ ASA Automation kimdir? ASA Automation, Walmart, Nestle, Volkswagen ve Pfizer üzere çok uluslu şirketlere ekipman ve tahliller sağlayan önder bir global otomasyon ve robotik üreticisidir. Bu üzere güçlü sürdürülebilirlik siyasetlerine sahip şirketler, ASA üzere tedarikçilerin düşük karbonlu güç kullanmasını kural koşuyor.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin iddiası için “Ünlü Trader: Hazır Mısınız? Bu Altcoin 500x Yapacak!”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Leave feedback about this

  • Kalite
X