Ocak 29, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Başarılı Analist: Unutulmuş 2 Altcoin, Durdurulamaz Bir Ralliye Hazır!

Kripto etkileyicisi ve usta trader Elliot Wainman, kripto piyasaları tam bir boğa coşkusuna girerken değerli varsayımlarda bulunuyor. Elliot Wainman, patlamaya hazır olduğunu söylediği iki altcoin projesini yakından izliyor.

Elliot Wainman: Linear (LINA) steroidler üzerindeki Synthetix (SNX) gibi…

Yeni tahlilinde Elliot Wainman, 249.000 YouTube abonesine, sınırsız likidite ve çapraz zincir uyumluluğu sunan, az bilinen bir merkezi olmayan finans (DeFi) borsasını izlediğini söylüyor. Elliot Wainman hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Linear (LINA) benim mütevazı görüşüme nazaran, steroidler üzerindeki Synthetix (SNX) gibi… Borsalarında birkaç milyon dolarlık bir hacim var. Temelde Binance Smart Chain (BSC) üzerinde sentetik bir varlık borsasıdırlar, lakin kimi değişik şeyler yapmak istiyorlar. ETH (Ethereum) üzere Binance Smart Chain’de olmayan her tıp tokenin sentezini takas etmenize müsaade veriyorlar. LINK (Chainlink) ve TRON (TRX)… Altın ve gümüş ticareti yapmanıza müsaade veriyorlar. Stellar (XLM) ve YFI (yearn.finance) ticareti yapmanıza müsaade veriyorlar.

Elliot Wainman: Bu altcoin projesinde daha fazla patlamanın olacağına inanıyorum

Elliot Wainman, Synthetix’in türev borsası bölümünde pazar önderi olmaya devam edeceğini belirtiyor. Lakin analist Linear’ın, Synthetix’in pazar hissesinin bir kısmını yiyip alanın “Pepsi”si haline geleceğine inanıyor. Elliot Wainman mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Binance Smart Chain (BSC)’ın patlayıcı olduğu ve LINA’nın burada yalnızca 100 milyon doların altında bir piyasa bedelinde olduğu gerçeği göz önüne alındığında… İleride daha fazla patlamanın olacağına inanıyorum. Bu pazarda bu o kadar büyük değil… Synthetix’e bakıldığında, neredeyse 4 milyar dolarlık piyasa kıymeti var. Linear’ın sanayi önderine yetişmesi için yapabileceğinizin neredeyse 40 katı.

Elliot Wainman: Multiplier (MXX) “gerçek mücevher hislerine” sahip

Kripto etkileyicisinin izleme listesindeki bir öteki kripto para Multiplier (MXX)’dir. Analist, kripto paranın “gerçek mücevher hislerine” sahip olduğunu söylüyor. Elliot Wainman mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Benim için değişik bir teklif, esasen Binance Smart Chain için Aave. Aave’nin ne kadar baskın olduğunu hepimiz biliyoruz. Sanırım bu yalnızca Aave’nin düz bir forku…

Elliot Wainman’a nazaran, MXX kullanıcıların çeşitli ERC-20 tokenlerinden ve otomatik bir piyasa yapıcısı olan TakoSwap’tan getiri elde etmelerini sağlayan kolaylaştırılmış sabit tahviller dahil olmak üzere bir dizi fonksiyon sunuyor. Multiplier ayrıyeten, Multi-Chain Lend’de bir borç verme ve ödünç alma hizmeti sunuyor. Ayrıyeten proje, kullanıcıların MXX tokenlerini Binance Chain tokenleri olan bMXX’e dönüştürmelerine imkan tanıyan bir MXX ve bMXX dönüştürücüsü içeriyor.

Kripto analisti: Önümüzdeki günlerde Multiplier muazzam bir yarar sağlayacak!

Kripto analisti, altcoin projesinde depolanan minik kıymete karşın Multiplier’ın hala patlayabileceğini vurguluyor. Elliot Wainman hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TVL’de 12 milyon dolarları var ki bu benim görüşüme nazaran biraz düşük. Fakat şu anda Binance Smart Chain’a ne kadar para aktığını düşünürsek… Dürüst olmak gerekirse, bunun bu kadar düşük kaldığını göremiyorum. Bence bu, bir mesken ve Binance Smart Chain’de son derece yüksek APY’ler ve getiri arayan temel TVL’nin patlamasıyla artmalı. Bu yüzden önümüzdeki günlerde ve haftalarda bunun muazzam bir çıkar sağlayacağını düşünüyorum.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin kestirimi için “Bitcoin Kâhini: Bu 6 Altcoin’den İstifliyorum! Mega Pump Görecekler”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Leave feedback about this

  • Kalite
X